czwartek, 27 października 2011

22. Handmade Pauliny + nowości biżuteryjne :)

Cześć dziewczyny! :) Dziś chciałam Wam pokazać przepiękne prace mojej koleżanki Pauliny, która je  własnoręcznie maluje . Wszystkie obrazki  są wykonane farbami akrylowymi i tuszem, pokryte kilkukrotnie lakierem. Wzory są wzorami autorskimi inspirowane rzeczywistością.Cudeńka po prostu !
Dosyć gadania, a więcej pokazywania! ;)

I jak Wam się podobają? ;)
Zapraszam na jej aukcje, kliknijcie na banner poniżej ;)

Create your own banner at mybannermaker.com!
..............................................................................................................
A teraz nowości biżuteryjne od Manila.pl i ChicoChica :)
Już niebawem stylizacja z nimi!
Dziękuję za wszystkie komentarze i zapraszam do obserwowania mnie :) 
Darioszka :)

niedziela, 16 października 2011

21. Russian & rock'n'roll Darioszka

Jakiś czas wspominałam Wam o sesji fotograficznej i szukałam na nią pomysłu razem z Wami. Były one różne, w końcu padło na misz-masz jak z tytułu. Myślę, że to ciekawe połączenie, a na pewno już nie jest oklepane, bo nie słyszałam o podobnym pomyśle na stylizację. Czapy użyczyła mi Paulina, o której niebawem usłyszycie na mym blogu ;) Jak Wam się podoba zmieniona odsłona bloga? Wykorzystałam jedno ze zdjęć, które jest jednym z moich ulubionych ;)

Czekam na Wasze opinie, co do zdjęć, bo jest to moja pierwsza w życiu tego typu sesja ;)


I jak? ;)
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz obserwowania ;)
Darioszka ;)
 

środa, 5 października 2011

20. Prostolinijny outfit+ nowości w kosmetyczce

Witam Was! Ostatnio nie mam czasu na nic przez te praktyki. W tym tygodniu zaczęłam w podstawówce i mam bardzo miłe odczucia! Dodam, iż praktyki mam w podstawówce, do której sama chodziłam i nawet byłam niegdyś przewodniczącą samorządu uczniowskiego, dlatego większość nauczycieli mnie zna i bardzo ciepło przyjmuje :) To przemiłe, także się nie denerwuję wcale i dziś już sama prowadziłam zajęcia w pierwszej klasie, mam z tego niezłą radochę ;)
Na dziś mam dla Was wczorajszy outfit, bardzo klasyczny i jak to nazwałam w tytule prostolinijny, ale ja lubię proste rozwiązania i poczucie komfortu :) Oprócz outfitu pokazuję Wam nowości z mej kosmetyczki. Paczki przyszły bardzo niedawno i zamierzam się z tymi kosmetykami zaprzyjaźnić, a przynajmniej je porządnie przetestować :) Dzięki uprzejmości firm Quiz Cosmetics oraz Florame moja kosmetykowa kolekcja się powiększyła :)

Bluzka- Betterfly
Spodnie- H&M
Trampki- F&F
Opaska- Glitter
Bransoletka- H&M
Pierścionek- Zielony Kot
Bonus- zawartość paczek!Pozdrawiam i zapraszam do obserwowania, Darioszka :)